Reference

Napište Vaši recenzi

 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
27 entries.
Děkujeme Dj Tomášovi Fulkovi za super hraní včera na naší svatbě! Ještě jednou Díky za podporu. Filip Koštál
Martina a Lukáš Krejsarovi, svatba 9.6.2018 Martina a Lukáš Krejsarovi, svatba 9.6.2018 wrote on 13.6.2018:
Úžasný, zábavný a milý profík! Předsvatební příprava velice poctivá, zajímal se o každý detajl a měl opravdový zájem, aby vše bylo perfektní. Hrál jako ďábel a i zábavu kolem (např. tombolu a jiné hry) odmoderoval skvěle! Všichni se velice bavili a Tomáš tam byl skutečně stoprocentně pro nás. Děkujeme a doufáme, že ještě budeme mít příležitost k další akci! M+L
Radka a Pavel Němcovi Radka a Pavel Němcovi wrote on 4.7.2017:
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za profesionální výkon, lidský přístup a bezproblémovou komunikaci na naší svatbě 1.7.2017 ve Vile Čerych. Hosté i já s manželem jsme byli moc spokojeni s hudební produkcí pana Pavla Fulky a zpěvačky paní Radky Jiřičkové. Ač jsme nebyli nejuntancovanější svatba vzhledem ke zdravotním komplikacím, hráli krásně a my si mohli užívat příjemný poslech.
Davidek R. Davidek R. wrote on 15.9.2015:
Dobrý den, Dj nám hrál 4.dubna v Náchodě na narozeninách a byli jsme s nim moc spokojený, moc děkujeme....
Verča a Martin Verča a Martin wrote on 20.7.2015:
DJ Tomáš Fulka nám hrál 18.7.2015 na svatebním rautu.Byli jsme s ním maximálně spokojeni. Vyběr písní, vřelé jednání, skvělá improvizace, prostě úžasný profesionál.Takže pokud chcete aby jste vy a vaši hosté prožili nezapomenutelný svatební večer vyplněný skvělou zábavou, není jiná volba než DJ Tomáš Fulka!!! Ještě jednou mu moc děkujeme.
Eva & Michal Eva & Michal wrote on 11.7.2015:
Svatebni den si každý přeje mít dokonalý, k dokonalosti a nezapomenutelnosti toho našeho přispěla hudebni skupina Relax. Volba muziky byla super, na parketu se bavili svatebčané všech generací. Pan Pavel Fulka i zpěvačka jsou profesionálové. Komunikace pred svatbou i na ní výborná, nic nebyl problém a se vším nám vyšli vstříc. Ještě jednou moc děkujeme i za všechny hosty, byli jste výborní. Pro další zájemce DOPORUČUJE!!!!
Mike & Anishka Mike & Anishka wrote on 1.7.2015:
Od Tomáše byl velký zájem před svatbou, aby byl maximálně připraven. Odmoderoval vše co jsme po něm požadovali takže spokojenost. Zahrál co bylo v jeho silách, svatebčané byli spokojení jen bych doporučil rozšířit alternativní interprety. Oceňuji Tomášovo nasazení, že hrál i o 2 hodiny více než měl. Celkově jsme byli spokojení a doporučuji!!!
Jindra & Janča Jindra & Janča wrote on 30.6.2015:
Tomáš nám hrál na svatbě a jsme moc spokojeni. Jak organizace, tak domluva byla z jeho strany na vysoké úrovni. Výběr písniček odpovídal našim představám a všichni si noc parádně užili na parketě. Nejvíce oceňujeme široký arzenál svatebních her o kterých jsme měli zprvu pochyby, avšak Tomášova selekce slavila velký úspěch a my za to velmi děkujeme!
Miška a Martin Miška a Martin wrote on 24.6.2015:
Na našej svadbe sme mali duo pána Pavla Fulku so speváčkou. Maximálna spokojnosť, veľmi dobý výber pesničiek, udržal výbornú atmosféru na tanečnom parkete. Pomohol pri moderovaní ... môžem len odporučiť.
Jirka + Elena Jirka + Elena wrote on 14.6.2015:
Na naší svatbě nám hrál Tomáš Fulka. Jsme rádi, že se tak stalo. Spokojenost byla ne jen naše, ale i hostů. Tomáš se dopředu zajímal o to, jaký druh hudby a zábavy bychom si přáli a plně našim přáním vyhověl. Když přidal něco dle vlastního uvážení, tak se přesně trefil do nálady svatebčanů 🙂 Takže za J+E pro Tomáše palec nahoru a doporučení!
Ilona Ilona wrote on 29.5.2015:
Pan Fulka hrál na oslavě mých kulatých narozenin. Všichni hosté byli velice spokojeni. Ještě jednou děkujeme a všem vřele doporučujeme.
Glatt - Pharma spol. s r.o. Hradec Králové Glatt - Pharma spol. s r.o. Hradec Králové wrote on 22.5.2015:
Dne 16.5.2015 naše firma oslavila 20. výročí. Tato významná událost se nám vydařila po všech stránkách:). Ale velikou zásluhu na tom měl i DJ Tomáš Fulka, neboť jeho hudba celou akci moc pěkně zpříjemnila. Byli zde i němečtí kolegové a i ti byli velice spokojený, když zaslechli své známé hity. Ještě jednou bych chtěla touto cestou panu Tomáši Fulkovi poděkovat, byla radost s ním spolupracovat. Až budeme pořádat další firemní oslavu, určitě se s ním opět ráda domluvím.
Jitka a Martin Jitka a Martin wrote on 16.5.2015:
Tomáš nám hrál na svatbě a byli jsme s ním nadmíru spokojeni. Chtěli jsme rockové a metalové pojetí, čemuž perfektně přizpůsobil repertoár. Jestli se někdy budem znovu brát, rozhodně s ním počítáme 🙂
Ondra R. Hotelový komplex Bohemia, F&B manager Ondra R. Hotelový komplex Bohemia, F&B manager wrote on 14.5.2015:
Dobrý den, pan T.Fulka je profesionál každým coulem. Spolupracoval jsem s ním tolikrát, že to nedokážu už ani spočítat, jeho služby jsou naším resortem velmi využívány a počítáme s ním i do budoucna. Spolupracovali jsme spolu na malých projektech i větších akcích,vše potřebné zajistí a je schopen vytvořit nezapomenutelnou atmosféru,ať už pro firemní večírek,či jen párty v nočním klubu. Je jeden z mála,který svoji aparaturu neustále obměňuje a vylepšuje,proto jsou jeho služby tak hojně využívány. Vřele doporučuji a přeji mu mnoho úspěchu
Honza a Lucka Honza a Lucka wrote on 9.5.2015:
Naše svatební veselí nám doprovázela kapela Pavla Fulky a chceme jim za to ještě jednou velmi poděkovat. Všichni svatebčané byli nadšeni a zábava se povedla. Kapela má velmi široký záběr a hrají opravdu dobře. Bezvadná domluva, vše fungovalo na jedničku. Doporučujeme všem!!
Beran Petr - TJ Velké Poříčí Beran Petr - TJ Velké Poříčí wrote on 8.5.2015:
Dj Tomáš Fulka u nás již několik let hraje na plese a jsme s ním nadmíru spokojeni. Již teď jsme domluveni na další rok.
Mirek Mirek wrote on 7.5.2015:
Tomáš je skvělý Dj, dlouho s nim spolupracuji a je na nej spoleh... Hodi se jak na diskotéku, tak soukromou akci. Doporučuji!!
Verca a Igor Verca a Igor wrote on 7.5.2015:
Oslava narozenin se vydařila a jeste jednou bychom chtěli moc poděkovat DJ Tomáši Fulkovi za zábavu a super hudbu,kterou nas doprovázel až do "rana". Děkujeme a těšíme se na příští rok Verča a Igor Štěpovi z Náchoda
VIP Music Club Dolská Špindlerův Mlýn VIP Music Club Dolská Špindlerův Mlýn wrote on 5.5.2015:
maximální spokojenost s DJ Tomášem Fulkou můžu říct i za Dolskou ve Špindlerově mlýně, vždy v čas a profesionálně. Vřele doporučuji!!! Provozní Standa
Manželé Klimešovi Manželé Klimešovi wrote on 4.5.2015:
Náš svatební den byla vyjímečná událost a ke skvělému svatebnímu odpoledni přispěla hudební skupina Pavla Fulky. Všichni svatebčané byli vystoupením skupiny nadšeni!!! Ještě jednou děkujeme za nezapomenutelný zážitek a doporučujeme Všem :))