Reference

Napište Vaši recenzi

 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
28 entries.
Manželé Klimešovi Manželé Klimešovi wrote on 4.5.2015
Náš svatební den byla vyjímečná událost a ke skvělému svatebnímu odpoledni přispěla hudební skupina Pavla Fulky. Všichni svatebčané byli vystoupením skupiny nadšeni!!! Ještě jednou děkujeme za nezapomenutelný zážitek a doporučujeme Všem :))
Dance pivovar Dance pivovar wrote on 1.5.2015
DJ Tomáš Fulka hraje pravidelně v hudebním klubu Dance pivovar Rychnov nad Kněžnou (www.dancepivovar.cz). Profesionální přístup, špičkové technické vybavení a spolehlivost. Ta správná volba i pro vás, vřele doporučuji. / Ladislav Jasanský
Katka Katka wrote on 28.4.2015
Kapelu v podání Pavla Fulky jsme objednali manželovi jako překvapení na oslavu narozenin. Manžel konstatoval, že to byl nejlepší dárek. Hudba byla perfektní, žádný žánr jim nebyl cizí a zahráli všechna naše přání. Za nás určitě palec na horu. Bendákovi
Petr & Martina Petr & Martina wrote on 27.4.2015
Živá hudba v podání Pavla Fulky a jeho doprovodu byla skvělou součástí naší svatební oslavy. Profesionální přístup, bezproblémová komunikace a široký repertoár. Děkujeme za super večer, všem vřele doporučujeme!!!
Zlata a Marcel Zlata a Marcel wrote on 27.4.2015
Díky DJ Tomášovi byla naše svatební oslava úžasná 🙂 Vřele doporučuji skvělého komentátora, který svými vtipy dokáže rozesmát mladší i starší generaci. Již od začátku bylo jednání s ním velice profesionální. Dokáže poradit s večerním programem a s grácií vás provést celým večerem až do ranních hodin. DJ Tomáš Fulka byla nejlepší volba pro náš velký den 🙂 Vřele doporučuji všem párům, kteří hledají super DJ na jejich svatbu.
Jezkovi Jezkovi wrote on 18.4.2015
Dj Tomáš Fulka mě hrál na narozeninách.. Byla to paráda i přesto,že hodinu před začátkém měl nevlastní vinou autonehodu a akci odehrál s otřesem mozku, diky Vláďa Ježek
DJ Wiper DJ Wiper wrote on 16.4.2015
Kolega z oboru se kterým je radost pracovat a bavit lidi. Pokud hledáte správného eskamotéra, neváhejte se na něj obrátit.
Dědkovi Dědkovi wrote on 16.4.2015
Na naší svatbě v přírodě byl náš DJ jedinečný, vytvářel příjemnou atmosféru pro všechny účastněné. Na svatbu mohu jen doporučit. Kvalitní aparatura, super mluvený projev.