Nabídka

Chystáte svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek nebo potřebujete ozvučit akci?

Zajišťováním svatebního veselí a hraním celkově se zabýváme od roku 1980. Byli jsme svědky a účastníky nespočtu svatebních oslav, včetně té vlastní, a proto se nebojíme nabídnout Vám naše služby. Zastaneme roli dýdžeje, konferenciéra a kompletní živé kapely podle Vašeho přání – Duo, Trio eventuálně jeden muzikant.

Svatební zvyklosti, jako např. první novomanželský tanec a posléze tanec s rodiči a prarodiči, hod svatební kyticí, dražba nevěstina podvazku a různé svatební či jiné soutěže je dobré doprovodit nejen slovem, ale samozřejmě i produkovanou nebo živou muzikou. Tu si buď vyberete nebo Vám jí naživo zahrajeme.

Rádi se s Vámi sejdeme na předběžné schůzce buď osobně nebo online, kde probereme celkový průběh svatebního programu a dalších možností, které Vám můžeme nabídnout díky našim mnohaletým zkušenostem.

Svatební obřad - ozvučení + hudba

Profesionálně ozvučíme oddávajícího při svatebním obřadu a doprovodné muzikanty a také dle vašeho přání se postaráme o hudební doprovod při samotném svatebním obřadu, který namícháme z Vašich vybraných písní v našem profesionálním nahrávacím studiu – ProMasterStudio.

Vlastníme profesionální hudební a světelný aparát pro kompletní ozvučení a osvětlení. Ten obměňujeme a doplňujeme každý rok, abychom Vaši akci povznesli na profesionální úroveň.

Vždy chceme být o krok před ostatními.

Naším heslem jsou Vaši spokojení hosté