Doplňkový program

Program akcí, které dokážeme zajistit

Karaoke

Na přání zajistíme velmi oblíbené karaoke (repertoár cca 1000 písní)
A jako jediní Vám necháme mikrofon na památku.

Ozvučení svatebního obřadu

  • Připravíme ozvučení svatebního obřadu.
  • Obřadní místnost nebo jiný prostor vybavíme odpovídající zvukovou aparaturou.
  • Oddávající bude mít k dispozici mikrofon pro lepší srozumitelnost slova.

Výrobník sněhu

Pro nezapomenutelnou atmosféru, kterou zachytí Váš fotograf. Tento profesionální výrobník se používá často v TV a divadlech.

Profesionální barman

Profesionální kouzelník

Co může být lepšího, než si po jídle dopřát odpočinek a trochu té magie.

kouzelnik-01kouzelnik-02kouzelnik-03

ZIG –ZAG
Pro diváky je tato iluze naprosto nepochopitelná a velmi atraktivní. Partner zavře partnerku do bedny, kterou posléze probodne dvěma válci. Poté vysune spodní díl bedny bokem, takže partnerka je rozložena na dva malé díly. Program je vhodný na parket i jeviště, nenáročné na prostor a přípravu. Délka produkce je 8 minut.

LEVITACE
Novinka v ČR… jedna z prvních levitací diváka! Ne asistentky, ale přímo Vás …………Divák se položí na stůl a během chvilky se začne vznášet. Velmi působivé!

NESPOUTATELNÁ ŽENA
Partnerce jsou za asistence kouzelníka a náhodně vybraného diváka svázány ruce a poté je pevně svázána dlouhým provazem okolo krku, ramen, rukou a pasu. Kouzelník následně zavře téhož diváka s partnerkou do paravánu. Diváka má publikum stále pod kontrolou, jelikož celou dobu je vidět jeho hlava. Během několika málo vteřin se paraván otvírá a divák vystupuje bez saka, které má na sobě oblečené partnerka. Provazy jsou stále neporušené, pevně obepínající divákovo sako o čemž se může opět sám přesvědčit. Délka programu 8 minut.

SAKO SHOW
Tento ucelený program je velmi vhodný na akce, kde se jedná o uzavřenou společnost. Diváci jsou aktivně zapojováni a vše je velmi humorně laděné. Pobaví se především dospělí, ale i dětem se kouzla líbí.

VYSTOUPENÍ KOUZELNÍKA S KLAUNEM
Jedná se o kouzelnické vystoupení, do kterého jsou děti aktivně zapojovány.
Kouzelník kouzlí v doprovodu klauna, který program velmi oživí a děti se celou dobu náramně baví. Klaun dětem za odměnu vytváří zvířátka z tvarovacích balónků.

Hubertovi trubači

Pro vyzdvihnutí slavnostního rázu akce Vám zajistíme Hubertovi trubače, kteří mají ve svém repertoáru slavnostní korunovační intrády českých mistrů, ale i díla domácích a světových skladatelů z oblasti moderní, klasické a filmové hudby.

hubertovi-trubaci-foto

Čokoládové fondue

Ohromná fontána plná výtečné tekoucí čokolády.

fontana-01fontana-02fontana-03

Ohňostroj na svatbu

Malý ohňostroj na svatbu
Ohňostroj Vám sestavíme na míru tak, že si ho jednoduše odpálíte sami. Celý ohňostroj připravíme podle přání a rozpočtu zákazníka. Délka trvání je od 2 min dle rozpočtu.

Větší svatební ohňostroj
Pokud chcete opravdu velkolepý ohňostroj, doporučujeme variantu s odpálením profesionálním odpalovačem. Rádi také ohňostroj připravíme do vybrané hudby. U větších ohňostrojů nad 30 000 Kč budou efekty přímo sesynchronizované do hudebního doprovodu.

Denní ohňostroje a dýmové efekty
Denní ohňostroj se používá při akcích, které z časových důvodů nemůžou být provozovány za tmy. K realizaci se používají kulové pumy, které na obloze vytvářejí kouř různých tvarů a barev, pozemní dýmovnice různých rozsahů, dělobuchy s různou hlučností nebo konfety (různobarevné sypající se papírky).

01-male02-male03-male

Jednotlivé ceny z doplňkového programu ZDE

Naším heslem jsou Vaši spokojení hosté